do góry

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Marklowicka 15

Strona główna/KOMUNIKATY/Zmiana systemu informatycznego w PWiK

Zmiana systemu informatycznego w PWiK

Szanowni Klienci,

W związku ze zmianą systemu informatycznego w PWiK od dnia 31.12.2018 nastąpi przerwa w dostępie do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Nadal możliwe będzie podanie odczytu przez formularz dostępny na naszej stronie https://www.pwik-wodzislaw.pl/kontakt/zglos-odczyt-wodomierza , telefonicznie lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta. Nie będzie również możliwości aktywacji usługi e-faktura w dotychczasowy sposób, czyli poprzez wypełnienie formularza akceptacji otrzymywania faktur drogą elektroniczną dostępnego na stronie internetowej PWiK.

Do połowy stycznia 2019 planowane jest uruchomienie nowego Internetowego Biura Obsługi (IBO), którego integralną częścią jest obsługa e-faktur.  Znaczy to, że rejestracja w nowym Internetowym Biurze Obsługi będzie równoznaczna z akceptacją otrzymywania faktur drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje oraz instrukcje zostaną Państwu podane w kolejnych komunikatach.

Informujemy również, że w dniach 02.01.2019 - 04.01.2019 w Biurze Obsługi Klienta nie będzie możliwości wystawiania faktur za dostarczoną wodę i odprowadzone ścieki oraz za inne usługi. Możliwe będzie podanie stanu wodomierza oraz uregulowanie bieżących płatności w kasie na podstawie faktur wystawionych do dnia 31.12.2018.

Za utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy.

top_baner