do góry

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Marklowicka 15

Strona główna/Aktualnosci/Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

2020-06-26

BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW

Czynne godzinach

od 700 do 1700


Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta, Punkt Kasowy oraz Dział Techniczny czynne będą w dni robocze, w godzinach od 700 do 1700

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz naszych pracowników, na holu obsługi jednorazowo mogą przebywać tylko dwie osoby. Prosimy Państwa o zachowanie obostrzeń wynikających z zaleceń sanitarnych.

Jednocześnie informujemy, iż z dniem 1.07.2020r. wznawiamy wykonywanie przez inkasentów naszego przedsiębiorstwa odczytów wodomierzy w Państwa domach.

W przypadku kiedy jesteście Państwo objęci kwarantanną, gorąco prosimy aby tę informację  przekazać naszemu inkasentowi. W takiej sytuacji, zostaniecie Państwo poproszeni, o telefoniczne podawanie stanu wodomierza lub podanie tego stanu za pośrednictwem Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO). W przypadku braku podania odczytu wodomierza, zostanie wystawiona faktura z zużyciem szacunkowym.

  Prosimy w miarę możliwości o przesyłanie korespondencji drogą pocztową lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy również do korzystania z  Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO), a także regulowania należności za nasze usługi elektronicznym przelewem bankowym.


Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Pragniemy zapewnić, że zaistniała sytuacja nie wpłynie na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków.