do góry

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Marklowicka 15

Strona główna/Aktualnosci/Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

2020-05-11

BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW

Czynne godzinach

od  700 do 1700

(przerwa na dezynfekcję pomieszczeń, w godzinach od 1300 do 1400)

Informujemy, że od dnia 11.05.2020 wznowiliśmy w ograniczonym zakresie działalność naszego Biura Obsługi Klienta, Punktu kasowego oraz Działu Technicznego. Będą one czynne w dni robocze, w godzinach od 700 do 1700
( z przerwą na dezynfekcję pomieszczeń, w godzinach od 1300 do 1400).

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz naszych pracowników, na holu obsługi jednorazowo mogą przebywać tylko dwie osoby.    Prosimy Państwa o zachowanie obostrzeń wynikających z zaleceń sanitarnych.

Jednocześnie informujemy iż w dalszym ciągu nie dokonujemy odczytów wodomierzy w Państwa domach. Gorąco prosimy, o telefoniczne podawanie stanu wodomierza lub za pośrednictwem Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO). W przypadku braku podania odczytu wodomierza, zostanie wystawiona faktura z zużyciem szacunkowym.

Prosimy w miarę możliwości o przesyłanie korespondencji drogą pocztową lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy również do korzystania z  Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO), a także regulowania należności za nasze usługi elektronicznym przelewem bankowym.


Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Pragniemy zapewnić, że zaistniała sytuacja nie wpłynie na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków.

top_baner