do góry
Strona główna/PROJEKT JRP/Oferta edukacyjna/Konkurs z okazji Światowego Dnia Ziemi 2021

Konkurs z okazji Światowego Dnia Ziemi 2021

Konkursy z okazji Światowego Dnia Ziemi 2021 zostały rozstrzygnięte!

 

 Rozdanie nagród odbyło się 26.06.2021 r. podczas Festiwalu Krainy Górnej Odry

 

Poniżej lista zwycięzców: 

Konkurs plastyczny

Kategoria wiekowa klasy I-III

I miejsce: Martyna Hołomek (SP. nr 1 w Marklowiach)

II miejsce: Tomasz Matuszek (SP. nr 1 w Rydułtowach)

III miejsce: Nikodem Paprotny (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie) 

Wyróżnienie: 

Paweł Fojcik (SP. nr 1 w Marklowicach)  

Jan Goik (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie) 

Lena Kawula (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)

Maksymilian Kretek (SP. nr 1 w Rydułtowach)

Igor Ostrzołek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gorzyczkach)

Martyna Stacha (SP. nr 1 w Rydułtowach)

Jakub Więsyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)

Wanessa Wróbel (Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim)

 

 

Konkurs kreatywny - Maskotka

Kategoria wiekowa klasy IV-VI

I miejsce: Julia Adamczyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)

II miejsce: Radosław Zieliński (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

III miejsce: Marlena Frydecka (SP. nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wodzisławiu Śląskim)

Marta Choroba (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie) 

Aleksandra Chrószcz (SP. nr 1 w Marklowiach)

Alex Opala (SP. nr 1 w Marklowiach)

 

Konkurs kreatywny - Gra

Kategoria wiekowa klasy IV-VI

I miejsce: Martyna Moskwa (SP. nr 3 im. Ziemi Radlińskiej)

II miejsce: Julia Kulik (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)

III miejsce: Maja Borowska (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie) 

Wyróżnienie:

Ania Bekiesza (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

Szymon Bolik (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)

Oliwier Kwapisz (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

Antonina Podsiadło, Marta Szeremeta (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

Ismena Wutke (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

 

Konkurs multimedialny

Kategoria wiekowa klasy VII-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe

I miejsce: Kamil Pasternak (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

II miejsce: Aleksandra Ryszka, Martyna Karbowniczyn (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

III miejsce: Michał Kowalewski, Grzegorz Grabski (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

III miejsce: Julia Kubek, Kamila Onyszkiewicz (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)

 

 

Tytuł "EKO SZKOŁY" otrzymuje:

W kategorii konkursu plastycznego: Szkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach

W kategorii konkursu kreatywnego: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim

W kategorii konkursu multimedialnego: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisłąwiu Śląskim

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim bioracym udział w konkursach oraz nauczycielom i rodzicom nadzorującym prace. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 26.06.2021 r. podczas "Festiwalu Krainy Górnej Odry".