Konkurs z okazji Światowego Dnia Ziemi 2021
Konkursy z okazji Światowego Dnia Ziemi 2021 zostały rozstrzygnięte!
Rozdanie nagród odbyło się 26.06.2021 r. podczas Festiwalu Krainy Górnej Odry
Poniżej lista zwycięzców:
Konkurs plastyczny
Kategoria wiekowa klasy I-III
I miejsce: Martyna Hołomek (SP. nr 1 w Marklowiach)
II miejsce: Tomasz Matuszek (SP. nr 1 w Rydułtowach)
III miejsce: Nikodem Paprotny (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie)
Wyróżnienie:
Paweł Fojcik (SP. nr 1 w Marklowicach)
Jan Goik (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie)
Lena Kawula (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)
Maksymilian Kretek (SP. nr 1 w Rydułtowach)
Igor Ostrzołek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gorzyczkach)
Martyna Stacha (SP. nr 1 w Rydułtowach)
Jakub Więsyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)
Wanessa Wróbel (Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim)
Konkurs kreatywny - Maskotka
Kategoria wiekowa klasy IV-VI
I miejsce: Julia Adamczyk (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)
II miejsce: Radosław Zieliński (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
III miejsce: Marlena Frydecka (SP. nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wodzisławiu Śląskim)
Marta Choroba (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie)
Aleksandra Chrószcz (SP. nr 1 w Marklowiach)
Alex Opala (SP. nr 1 w Marklowiach)
Konkurs kreatywny - Gra
Kategoria wiekowa klasy IV-VI
I miejsce: Martyna Moskwa (SP. nr 3 im. Ziemi Radlińskiej)
II miejsce: Julia Kulik (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)
III miejsce: Maja Borowska (SP. nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie)
Wyróżnienie:
Ania Bekiesza (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
Szymon Bolik (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olzie)
Oliwier Kwapisz (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
Antonina Podsiadło, Marta Szeremeta (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
Ismena Wutke (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
Konkurs multimedialny
Kategoria wiekowa klasy VII-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe
I miejsce: Kamil Pasternak (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
II miejsce: Aleksandra Ryszka, Martyna Karbowniczyn (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
III miejsce: Michał Kowalewski, Grzegorz Grabski (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
III miejsce: Julia Kubek, Kamila Onyszkiewicz (SP. nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim)
Tytuł "EKO SZKOŁY" otrzymuje:
W kategorii konkursu plastycznego: Szkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach
W kategorii konkursu kreatywnego: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisławiu Śląskim
W kategorii konkursu multimedialnego: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka w Wodzisłąwiu Śląskim